Tampon Tamiri – Plastik Tampon Tamiri – Tampon Düzeltme

Tampon tamiri - Korkmaz oto -Göçük cambazı

Plastik Tampon Tamiri , Düzeltme araç sahiplerinin en fazla gözüne batan işlerdendir. Çok dikkatli bir sürücü olsanızda ön yada arka tamponlarda oluşan hasarlar görüntüsü can sıkar. Göçük cambazı korkmaz oto tampon göçüklerinizde de yanınızda.

Örneğin taponlarınızda oluşan yırtık, göçük, çizik yada tampon tırnaklarındaki kırıklarını tamir ediyoruz. Tamponlarınızda her ne sebeple olursa olsun oluşan iç ve dış yırtıkları bükülmeleri orijinal haline getiriyoruz. Bu işlemin sonucunda aracınızda parça değişimine bağlı değer kaybı yaşanmıyor.

Bu sebeple bilmelisiniz ki Korkmaz oto Bahçekapı Mahallesi, 2474. Caddesi, PK.06797, Etimesgut / Ankara adresinde siz değerli müşterileri ağırlamak için beklemektedir Randevu için bize ulaşın.

Yeni Tampon mu? Tamir mi?

Sonuç olarak yenisi varken neden tamir ettirmeyi seçeyim? diye sorabilirsiniz. Bunun en mantıklı açıklaması yeni tampon üretici firmadan boyasız gelmektedir. ilk olarak yeni tamponun boyanması, fırınlanması aracınızın yaşına göre boya renk farklılığı oluşturur. aracınız ve yeni tampon aynı renge boyansa dahi güneş altında kalan aracınızın rengi farklı olacak ve sırıtacaktır.

Diğer bir sebep boyama, fırınlama, sökme işlemi zaman aldığından tercih edilmez. Eski tamponun sökülmesi yenisinin boyanıp kuruması zaman alacaktır. Vakit kaybının önüne geçmek için  tamir işlemi uygulanabilir. Bu süre aracınızdaki tampon hasarının çap ve çeşidine göre farklılık gösterebilir.

Diğer önemli sebep kasko ve araç değer kayıplarının önüne geçmektir. mini onarım hizmetleri kapsamında tamir edilebilmektedir. Aracınızın orjinalliğini bozmadan otomobil parça değişikliği ya da parça tamiri yapılabilir. Plastik tampon çizik giderme ve göçük düzeltme işlemleri aracın kasko değeri kaybına neden olmadan onarılır. Kasko poliçelerinde hasarsızlık oranı bozulmadan yapılabilecek onarımların limitleri açıkça belirtilmektedir. Bu limitler dahilinde kasko bozulmadan tamir işlemi yapılabilmektedir.