Dolu Hasarı Onarım ve Tamiri

Dolu hasar onarım - Korkmaz otoDolu hasarı, hiç beklemediğiniz bir anda dolu yağışıyla karşı karşıya kaldınız. Trafiğin ortasında çaresiz o çok değer verdiğiniz aracın kaput ve tavanında küçük hasarlar oluştu ve küçük göçükler gözünüze batmaya başladı ve rahatsız oldunuz.

Göçük cambazı – Korkmaz oto bu ve benzeri durumlar için sizin yanınızda. profesyonel kaporta uzmanımızı arayarak randevunuzu hemen alın.Bu küçük hasarın artık canınızı sıkmasına gerek yok bu arada tavandaki göçüklerin boyasız şekilde yapıldığını da siz kıymetli müşterilerimize şimdiden müjdeleyelim.

Evet yanlış okumadınız bütün bu düzeltme işlemleri boya gerektirmeden aracınızın ikinci el değerini düşürmeden korkmaz oto şaşmaz oto sanayi sitesi Ankara da yaptırabilirsiniz.

İlk olarak aracınız tarafımız ulaştığında uzman ekibimiz tarafından incelenerek ne yapılaması? gerektiği ve nasıl yapılacağı? ne kadar süreceği? konusu netleştirilerek tarafınıza konuyla ilgili bilgi aktarılır. Sizin onayınız alındıktan sonra işleme başlanır.

Boyasız Kaporta Dolu Göçük Düzeltme

(PDR) Nasıl Yapılır?

Dolu yağışı aracın özellikle kaput ve tava kısımlarında göze batan. Boyanın etkilenmediği 5 santime kadar genişleyebilen kaporta göçükleridir.

Korkmaz otonun profesyonel müdahalesi sonucunda. Şaşırtıcı şekilde, aracınızın kaporta aksamının orijinalliği korunur.Bu esnada herhangi bir boyama işlemine tabi tutulmadan eski güzelliğine kavuşması tarafımızdan sağlanmaktadır.Boyasız boya düzeltme işlemine (Paintless Dent Repair) denmektedir.

Bir çok avantajı yanında, araç ikinci el değerini kaybetmez. Ancak daha iyi sonuç alınabilmesi için, aracınızın tavan, kaput yada göçüğün düzeltilecek kısmında daha önce macun, boya, hasar görmemiş olması gereklidir. Aksi taktirde macunlu kısımlarda çatlama ve dökülme görülebilmektedir.

Düzeltme işlem eğer tavandaysa bir kısmının uygun şekilde sökülmesi veya gevşetilmesi gerekebilmektedir. Özel aparatların hasarın olduğu bölgeye masaj uygular gibi dışa doğru uygulayarak göçük düzeltilebilmektedir. Diğer şekilde ulaşılamayan yada kapalı olan bölgelerde direkler ve kapılarda düzeltme işlemi çektirme aletleriyle yine boyaya zarar vermeden yapılabilmektedir.

Korkmaz Oto Tercih Sebebiniz

Göçük cambazı – Kormaz otoyu tercih etme sebebelerinizi sıralamak isteriz.

  • Bir çok servise göre kıyaslarsanız en ucuz, en hesaplı servisiz.
  • Boyasız (PDR) işlemi yapıldığından dolayı ek maliyet çıkmaz.
  • Boya, tiner, aseton bazlı ürünler kullanılmadığından çevreyi korumuş oluruz.
  • Aracınızın sorunu boyasız giderildiğinden ikinci el değerini kaybetmez.
  • Aracınız eski güzelliğini kormuş olur.
  • Düzeltilen bölge boyanmadığından Wax yada oto kuaför işlemlerinde orjinal bir parlaklığını korur.