Mini Onarımlar

mini (onarımlar) - Göçükçü korkmaz oto

Mini Onarımlar aracınızda oluşan belli oranda oluşmuş göçük, tırtık ve çatlaklardır. Bu tarz onarımlar genellikle kasko yada sigortayı bozmaz. Mini onarım; aracınızın kaporta, boya, tampon, plastik, camlarında olan işlemlerdir. Belli oranlarda sigorta firmaları bu işlemlere izin vermektedir.

küçük işlemlerin tamiri ve bakımı sigortada hasarsızlık indirimini bozmayan bir işlemdir. Otomobilinizin park yada kullanım halinde doğabilecek hasarlar Korkmaz oto uzmanı tarafından onarılmaktadır. Araç hasarlarının mini onarım kapsamında tamir edilmesi zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Tarafımızdan yapılan işlerin avantajları aşağıda belirtilmiştir.

Mini onarım hizmeti limit ve ölçüleri ile ilgili bilgiler sigorta şirketlerinin poliçelerinde belirtilmektedir.

Korkmaz oto mini onarım hizmeti kapsamı dışında kalan hasarlar oluştuğunda hasar onarımını müşterilerine özel fiyatlarla yapmaktadır.

Mini Onarım Neleri Kapsar?

Sigorta Mini onarım teminatı kapsamında kasko hasarsızlık indirimi bozulmadan alınabilecek hizmetler;

  • Tampon tamiri
  • Kaput tamiri
  • Mini onarım
  • Çizik giderme
  • Dolu hasarı
  • Göçük tamiri
  • Tavan göçükleri
  • Kaput göçükleri
  • Bagaj sorunları

Mini Onarım Hasarsızlığı Bozar Mı?

Mini onarım hizmeti sigorta şirketleri ile yapılan sözleşmelerde farklılık gösterebilmektedir. Sigorta limitler dahilinde mutabakat doğrultusunda hasarların onarılması işlemini kapsamaktadır. Bu durumlarda ; hasarsızlık indiriminin bozulması  tamamıyla sigorta şirketinin eksperinin kararı olup, korkmaz oto olarak hasarsızlık indiriminin bozulup bozulmayacağını belirleyememekteyiz.

Hasarsızlık indirimi bozulması veya bozulmaması sigortalı aracın, ilgili sigorta şirketi ile görüşerek bilgi alması daha doğru olacaktır.

Ayrıca hasarsızlık indiriminin bozulmaması için araç sahibinin kesinlikle bir dilekçe yazıp bu yazılı beyanıyla hasarının giderilmesi konusunda başvuruda bulunması ya da anlaşmalı kaza tutanak ile müracaat yapmış olmalıdır.

Ancak burada yine tasarruf rüculu, hasar poliçelerinde hasar koruma kapsamında olup olmadığıyla ilgili olması nedeniyle tamamıyla sigorta şirketinin insiyatifine bağlıdır. Araç sahiplerinin kasko poliçelerinde mini onarım teminatı varsa trafikte karşılaşılan ufak ölçekli hasarlarda tutanak düzenlemek ile zaman kaybetmeye gerek kalmadan bize gelmeleri yeterlidir.

Ama dert etmenize gerek yok. Kormaz oto ile güvenle otomobil mini onarım hizmetlerinden faydalanmak mümkün.

Sigorta firma limitleri dahilindeki tüm hasarları hasarsızlık indirimi bozulmaksızın mini onarım teminatı kapsamında yapılabilir. bu gibi sorunlarda Korkmaz otonun uzmanlığıyla uğraşmadan mini onarım kapsamında giderilecek hasarlar için para tasarrufu sağlamak mümkün.