Boyasız Göçük Düzeltme ve Tamiri

Hizmetlerimiz, Boyasız göçük düzeltme ve tamiri hakkında detaylı bilgi için ilgili sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Bizi arayın

Dolu Hasarı

Hizmetlerimizden biriside dolu yağışının neden olduğu, otomobilinizde kaput ve tavan kısımlarında oluşan dolu izleridir. Şaşmaz oto sanayi Ankara

Kaskodan Göçük Hasar Tamiri

Otomobilinizi siz ne kadar dikkatli kullansanız dahi çizik, hasar, kaza olabilmektedir. Bu tarz hasarlarların bazen hiç boya gerektirmeden küçük rutuşlarla giderilebileceğini biliyor muydunuz?

Tampon Tamiri

Korkmaz oto olarak aracınızın en önemli görsel bileşeni olan tamponların zamanla aşınma sürme yada bir yere takılmasından dolayı şekil bozukluğu eğilme, büzülme sorunları görülebilmektedir. Bu görüntü can sıkıcı bir hal almadan bize bir uğrayın.

Mini Onarım

Otomobilinizin ilk sahibi iseniz günler geçtikçe o gözünüzden sakındığınız aracınız küçük çizikler, tampon, tavan hasarları kaputta izler oluşabilmektedir. Bu can sıkıcı durumlar için bizi arayabilirsiniz.

Boyasız Oto Tavanı Düzeltme

Bina önlerinde, balkon altlarında ister istemez küçük kazalar dolayısı ile yaşanan kazalar olabilmektedir. Bu tarz tavan kaput üzerinde oluşan eziklerin boya gerektirmeden halledilmesi aracınızın boya dolayısı ile değer kaybetmesini engeller. Hizmetlerimiz hakkında detay ve bilgi için bize ulaşın.

Hizmetlerimiz Oto Göçükçü - Korkmaz oto