Boyasız (PDR) Göçük Düzeltme İşlemi

Boyasız Göçük Düzeltme - Göçükçü Korkmaz Oto AnkaraBoyasız göçük düzeltme nedir? PDR ne demek? ne zaman yapılabilir? neden uygulanmalıdır? Bu sorularınıza yanıt vermeye çalışalım.

Göçükcambazı olarak bilinen Korkmaz oto boya kullanmadan göçük düzeltme işini tüm Türkiyede, Tüm marka araçlarda başarıyla uygulamış ve uygulamaya devam etmektedir. Kalite ve işçiliğinden öden vermeden Ankara Şaşmaz oto sanayi sitesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Öncelikle sıkça sorulan sorular bölümünde de yanıtlayacağız ama buradanda cevap vermeye çalışalım.

aracınızda her ne nedenle oluşursa oluşsun eğer boya kısmında herhangi bir dökülme yada hasar yoksa özel cihaz ve aletlerle masaj tekniğine benzer yöntemlerle dıştan içe düzeltmesine imkan sağlayan sistemdir. Her türlü araçta uygulanabilir. Uygulamaları Galeri bölümümüzde görebilirsiniz.

PDR Nedir?

PDR nedir?: Boyasız  düzeltme işlemi Amerikan patentli bir işlemdir. Bu işte kullanılan aletlerin bir çoğu ithal gelmektedir. Bu sebepledir ki PDR yani Paintless Dent Repair kelimesi olarak kısaltılmıştır.

Göçük cambazı – korkmaz oto olarak boyasız, dolu göçük işlemleri (Yani PDR ) profesyonel olarak yapılmaktadır.

Ne zaman uygulanabilir? PDR işlemi eğer hasar boyaya zarar vermemişse uygulanması mümkündür. Aksi taktirde lokal boya gerektirebilmektedir.

Neden uygulanması gereklidir? aslında isteğe bağlı bir uygulamadır. Ancak boyasız tamirat işlemlerinin artıları tercih sebebidir. Sistemin artıları şunlardır:

  • Bir çok servise göre kıyaslarsanız en ucuz, en hesaplı servisiz.
  • Boyasız (PDR) işlemi yapıldığından dolayı ek maliyet çıkmaz.
  • Boya, tiner, aseton bazlı ürünler kullanılmadığından çevreyi korumuş oluruz.
  • Aracınızın sorunu boyasız giderildiğinden ikinci el değerini kaybetmez.
  • Aracınız eski güzelliğini kormuş olur.
  • Düzeltilen bölge boyanmadığından Wax yada oto kuaför işlemlerinde orjinal bir parlaklığını korur.